• Wpisów:102
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 23:49
  • Licznik odwiedzin:3 455 / 2082 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Będzie bolał. Będzie wymagał poświęcenia. Będzie czasochłonny. Będzie wymagał zaangażowania. Będzie wymagał silnej woli. Będzie trzeba podejmować trudne decyzje. Będzie dużo pokus. Będzie trzeba sięgnąć swoich granic. Jednak, obiecuje ci, jeśli osiągniesz swój cel, zobaczysz, że BYŁO WARTO."
 

 
"Wiedziała że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil."
 

 
"Walczysz o marzenia, bądz sobą, się nie zmieniaj, bo są ludzie którzy potrafią w życiu doceniać szczerość i prawdziwość, idz do przodu, powodzenia"
 

 
"W słowniku nie ma takich pięknych słów, żeby Cię zdefiniować, i nawet wszystkie razem wzięte komplementy świata
Są za brzydkie, żeby kogoś takiego nimi oplatać. ♥"
 

 
"Anioły istnieją... Choć często nie mają skrzydeł. Nazywamy ich swoimi przyjaciółmi."
 

 
"Wiem, po co żyję, po co tu jestem. By znaleźć szczęście i dać komuś szczęście."
 

 
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rób co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz."
 

 
"Nie wiem czemu chowam się w cieniu podczas gdy moje drugie ja dumnie kroczy przed siebie."
 

 
"Nie lubię tego uczucia, gdy zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest miłość, widzę wszędzie miłość i czuję ją, ale mnie omija, nie dotyczy mnie, nie jest dla mnie."
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 


Będzie przyciskać mnie do gruntu, próbując uziemić
Powoli zacznie przebaczać moje kłamstwa i będzie kłamać aby mnie chronić
Może znowu mnie pokocha, albo znienawidzi
Raczej nie i wiem dlaczego. Już nie można mnie usprawiedliwić


Świetne to jest...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
“Jest mi tak pięknie smutno. Jak kiedyś...” - Janusz Leon Wiśniewski
 

 
"I nigdy nie wmawiaj sobie ,że z czymś nie dasz sobie rady, bo człowiek stworzony jest po to, aby wygrywać."
 

 
"Zwycięzcą nie zawsze jest ten najlepszy, który zdobywa główną nagrodę. Zwycięzcą może być człowiek, który próbuje coś zmienić w sobie, swoim życiu i podejściu do otaczającego świata, pomimo wszelkich trudności, człowiek, który robi pojedyncze, powolne kroki, przekraczając własne lęki i ograniczenia, podczas gdy inni bez trudu biegną."
 

 
"Zdecydowanie za bardzo przejmuję się życiem. Przecież i tak kiedyś umrę."
 

 
"Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu ."
 

 
"Wiara w siebie to podstawa, szkoda tylko, że każdego dnia kurczy się ona, chowa, pęka poprzez ludzi i chaos otaczającego nas świata. Niektórzy dawno ją już stracili, zgubili, zdeptali, a to oznacza, że część nich obumarła. Żyjesz bo żyjesz lecz coś straciłeś. Bez niektórych organów da się żyć, bez wiary w siebie również tylko co to za istnienie. Bezbarwny człowiek, bezbarwny świat, bezbarwne życie."
 

 
"Wiem że trudno ze mną wytrzymać i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie."
 

 
Jak bardzo życie potrafi zaskoczyć, zmienić się. Tyle cierpienia, które towarzyszyło mi od dawna, teraz, właściwie już wcześniej, całkowicie się ulotniło. Teraz szukam, i co najważniejsze, znajduję, szczęście, spokój, nowy sposób na życie. Czerpię radość z małych rzeczy, szukam w nich piękna. Zaczynam żyć inaczej. Częściej się uśmiecham. Zmieniłam się całkowicie. Zmienili się ludzie wokół mnie, i dają mi tyle szczęścia. Zaskakują. Otaczają miłością i troską. Nie wiem czemu piszę w liczbie mnogiej, przecież w sumie, jest tylko jedna taka osoba, tak wyjątkowa. Podnisoła mnie z upadku, dała siłę i nadzieję na lepsze jutro, na lepsze życie. W pewnym sensie je ocaliła. Wydobyła moje prawdziwe'ja' spod maski nałożonej przez ludzi. Dziękuję. Takie odnalezione po latach, zagubione, siostrzane dusze. Wspaniałe. Żyję, jestem szczęśliwa, uśmiecham się. Pół roku temu bym tak nie powiedziała. Nawet nie przypuszczałabym, że rzeczy tak nieprawdopodobne staną się realne. Coś się we mnie zmieniło. Już nie tylko styl, gust, ale przede wszystkim spojrzenie na świat. Już nigdy nie będę tym kim byłam, i cieszy mnie to ogromnie.


Kochanie, dziękuję z całego serca<3 Jesteś wspaniała i wyjątkowa.
 

 
"Przyznaj się, czasami chciałabyś, żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby Ci się wypłakać i przez tą jedną pieprzoną chwilę mogłabyś się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstaniesz taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuję takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy już jest najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego znasz, on odbija się od dna i znowu jest silny. Czasami pozwól komuś umrzeć na Twoich rękach."
 

 
"Ja się nie narzucam, nie wpierdalam w czyjeś życie. Nie chcę być dla kogoś ciężarem. Wiec nie dziw się jak powoli będę odchodzić, bo nie wiem czy w Twoim życiu jest miejsce dla mnie."
 

 
"To nie jest tak, że się waham, że jestem niezdecydowana i niepewna. Po prostu najbardziej czego nie chcę, to narzucać się. Wolę nie odzywać się pierwsza w obawie, że komuś chociaż przez sekundę przemknie przez myśl, że jest już mnie za dużo. Dlatego czekam, aż setny raz powiesz, że chcesz ze mną gadać i że mnie lubisz. Dopiero wtedy zaczynam odrobinę w to wierzyć."